KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13835336
nr 1383 5336
Blandteknik
Apolinary. Signerad. Motivet: 41x32, yttermått inklusive ram: 57x49 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 8 mars 2021
kl 19:40:47
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr
400 kr
500 kr